Вітаємо з Днем народження Ніну ГРИШКО!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/f13e1da8ae6cdb43cecba1e3a746d9a2.jpg)
Вітаємо з Днем народження
Ніну ГРИШКО,
директора Колонтаївського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області!
Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Нехай у кожному починанні, на усіх життєвих шляхах Вашим супутником буде удача. Хай не згасає безмежна енергія, а Ваші знання, досвід та оптимізм завжди приносять користь людям. Щедра доля дарує міцне здоров’я на довгі роки, тепло людських душ надсилає щирі надії і впевненість у завтрашньому дні.